شرکت روبینامیر در سال ۱۳۵۹ تاسیس شد. این شرکت تلاش کرده که نقش حیاتی در اقتصاد و توسعه اجتماعی داشته و با تجربه طولانی در زمینه مدیریت و مشارکت در تولید و خدمات بازرگانی، موفقیت های چشمگیری در کشور داشته است.

این شرکت با سرمایه گذاری مناسب فعالیت خود را در سه بخش تولید، خدمات، بازرگانی توسعه داده است. شرکت روبینامیر با شرکت های پیشرو در زمینه خودرو، صنعت، غذا و دارو، نفت و گاز و همچنین رنگ و شیمی همکاری می نماید.

مدیران و کارمندان این شرکت تمام تلاش خود را انجام می دهند تا کالایی مرغوب و طبق استانداردهای بین المللی با برندهای معروف در صنایع مختلف را توزیع کنند و متعاقب آن با ایجاد بهترین شرکت ها به نتایج خوبی در بازارهای محلی و منطقه ای و جهانی برسد.

براساس توانایی تحقیقات مهندسی و متخصصین فنی و تجهیزات آزمایشگاهی، این شرکت می تواند خدمات مناسبی را در زمینه کنترل کیفیت، مهندسی، صادرات و واردات محصولات ارائه نماید. این شرکت همچنین توانسته است همکاری با شرکت های معتبر و پیشرو اروپایی داشته باشد.

شرکت تاک مرکزی (طراحی و تولید قطعات خودرو) و شرکت همگام ابزار (تولید کننده مواد شیمیایی و ارائه کننده خدمات رنگ و رزین) شرکت های زیر مجموعه روبینامیر هستند.

روبینامیر

شرکت خدمات بازرگانی و تجاری

تاک مرکزی

تولید کننده قطعات خودرو

همگام ابزار

نقاشی بدنه خودرو و قطعات پلیمری